Ostuabi “Kuidas osta?”

Valige soovitud toode ning lisage see ostukorvi, klikates nupule “Lisa korvi”. Kui soovite tellida rohkem kui ühe toote, korrake sama protsessi ka teiste teid huvitavate toodete juures.

Kui olete toodete valimise lõpetanud, vajutage nupule “Vaata ostukorvi”, et kontrollida üle ostukorvis olevad tooted ning nende saadavus. Juhul kui mõne toote juures on märge “Saadaval järeltellimisel” tähendab see, et antud toodet ei ole laos soovitud hulgal ning tellimuse kohaletoimetamise aeg võib olla 2-4 nädalat.

Peale ostukorvi kontrollimist vajutage nupule “Mine kassasse” et suunduda kassasse. Seejärel algab tellimuse vormistamise protsess, mille käigus saate määrata arvelduse aadressi ja tarneaadressi (täitke vaid juhul kui erineb arvelduse aadressist). Samuti saate valida postitusviisi ning makseviisi. Enne tellimuse esitamist palume tutvuda ning nõustuda ostutingimustega. Tellimuse esitamiseks vajutage nupule “Esita tellimus”.

Suurema osa kaubast toimetame kliendini Omniva või Itella SmartPOST pakiautomaadi kaudu. Tellides kirjuta palun märkustesse endale meelepärase pakiautomaadi asukoht (ja kas Omniva või Itella!). Ära unusta lisamast ka korrektset telefoninumbrit.

NB! Suurema tellimuse puhul jätame endale õiguse saata kaup pakiautomaadi asemel postiga, andes sellest kliendile eraldi teada.

Saadetised, mis on suuremõõtmelised tooted, toimetame kliendini posti teel või Omniva kulleriga. Tellides palun täpsusta oma valik ning veendu, et sisestatud aadress, telefoninumber jm info on õige.

Paintball24.ee ei vastuta valesti sisestatud andmetest ning täpsustamata jäetud nõutud infost tulenevate probleemide eest.