Seikluspark Wirland

Põhja-Viljandimaal, Soomaa rahvuspargi väravas, asub seikluspark Wirland. Meie juures ootab teid ainulaadne pakett aktiivsest tegevusest, mille komplekteerime just Teie võimetele ja soovidele. Wirland seikluspark on seiklejale, kes ei rahuldu tavapärase ja üksluise tegevusega, kes julgeb ja tahab elus astuda vastu uutele väljakutsetele. Kõiki meie tegevusi viivad läbi oma ala professionaalid, kes tagavad Teile elamuse ja loomulikult turvalisuse. Wirland Seikluspark on eelkõige paik, kus heade sõpradega kokku saada, ennast välja elada ja õhtul lõkketule valgel lõõgastuda ja juttu puhuda. Just sellepärast kutsume Teid enda juurde seiklema.

Pargi tööd juhib ja korraldab Kristjan
kristjan@paintball24.ee
56-927-367

Paintball Tartus, meeskonnaüritus

Mida me pakume?

Paintballi spetsiaalses paintballikülas ja sport-paintballi väljakul; rabamatkasid Soomaal; matkasid “Sakala teel” (metsavennapunkri külastus); kanuumatka Navesti jõel; orjenteerumist; ellujäämisõpet ja metsatarkuseid õpetavad militaartaustaga instruktorid; kõikvõimalikke pisemaid murumänge, et õhtut toredalt sisustada; ööbimist sõjaväetelgis; ronimisseinal ronimist; telksauna.

Mis see maksab?

Kuna iga pakett ja teenus on meil unikaalne, siis konkreetseid hindasid on keeruline välja tuua (vaata pakettide näidishindu hinnakirjast). Kui soovitakse erinevaid tegevusi, siis loomulikult kujuneb Teile juba spetsiaalne hind, mis tuleneb Teie soovidest. Parim viis saada soodsaimat hinnapakkumist on meile helistada ning oma ideedest ja soovidest rääkida, nii saame üheskoos leida parima lahenduse, mis vastab just Teie ootustele ja eelarvele.

Kuidas meie juurde saab?

Autoga – Tallinnast 140km, Tartust 108km, Pärnust 83km

Tallinn-Viljandi bussiga – bussiga tuleks sõita Olustvere bussipeatusesse, kuhu meie poolt saab vastu tellida minibussi. Bussiaegu saab vaadata siit.

Tallinn-Viljandi rongiga – rongiga tuleks sõita Olustvere rongipeatusesse, kuhu meie poolt saab vastu tellida minibussi. Rongiaegu saab vaadata siit.