Meelelahutus

Võime julgelt ütelda, et paintball on üks parimaid viise meelelahutamiseks. Aga mitte ainult! Paintball aitab puhata närve, arendada teie kannatlikust, kui ka koostööd võistkonnakaaslastega.

Meie korraldame teie üritusele just teie vajadustest lähtuva tegevuse ja see on alati unikaalne.

Rohkem infot:
info@paintball24.ee
56927367

Mida me pakume?

Paintballi spetsiaalses sport-paintballi väljakul. Paintballi mõnes meie poolt välja valitud linnakus, maastikul või metsas. “Jänesejahti”. Poissmeeste üritused. Erinevatel matkamängudel KP-sid jne.

Mis see maksab?

Kuna iga pakett ja teenus on meil unikaalne, siis konkreetseid hindasid on keeruline välja tuua (vaata pakettide näidishindu hinnakirjast). Kui soovitakse erinevaid tegevusi, siis loomulikult kujuneb Teile juba spetsiaalne hind, mis tuleneb Teie soovidest. Parim viis saada soodsaimat hinnapakkumist on meile helistada ning oma ideedest ja soovidest rääkida, nii saame üheskoos leida parima lahenduse, mis vastab just Teie ootustele ja eelarvele.

Kuidas meie juurde saab?

Kui soovite meie väljakutel mängida, siis need asuvad meil Harjumaal, kui ka Viljandimaal. Küll aga tuleme me ise väga hea meelega kohale just sinna kus teie soovite mängida.